CONSELLERS EURES EN MADRID

Madrid

Conseller(a):  De Luis Acevedo, Gloria

Centre: Subd. Gral. d'Oficines d'Ocupació i Servei a l'Ocupador. Servei de Mobilitat Laboral EURES

Domicili: Via Lusitana, 21 . Planta 5 ª 

Codi Postal: 28025

Correu electrònic:eures- madrid .deluis@sepe.es

 

Conseller(a):  Olmedo Ramírez, Carmen

Centre: Subd. Gral. d'Oficines d'Ocupació i Servei a l'Ocupador. Servei de Mobilitat Laboral EURES

Domicili: Via Lusitana, 21 . Planta 5 ª 

Codi Postal: 28025

Correu electrònic:eures- madrid .olmedo@sepe.es

 

Conseller(a):  Mateos Ramos, Mar

Centre: Oficina d'ocupació PARLA

Domicili:  C/ Carolina Coronado, 8

Codi Postal: 28982

Correu electrònic:eures- madrid .mateos@sepe.es

 

Conseller(a):  Navarro Calvente, Cristina

Centre: Oficina d'ocupació de COLLADO VILLALBA

Domicili: C/ Piedrahita, 42  

Codi Postal: 28400

Correu electrònic:eures- madrid .navarro@sepe.es

 

Conseller(a): Fuentes Chamorro, Francisca

Centre: Oficina d'ocupació PINTO

Domicilio:  Pza de Martin Sánchez Pinto. C/ Cataluña esq Av. de Europa

Codi Postal: 28320

Correu electròniceures- madrid .fuentes@sepe.es

 

Conseller(a): Cristobal Pintat, Fco. Javier

Centre: Oficina d'ocupació FUENLABRADA

Domicili: C/ Las Gardenias, 1 (entrada per Av. del Viver)

Codi Postal: 28942

Correu electròniceures- madrid .cristobal@sepe.es